Přihlásit se

POSLEDNÍ DISKUSE

Více Témat »

30.sraz Fiat 127 Fan Clubu

30sraz pozvánka

KDO JE ONLINE

 

STATISTIKA WEBU

  • Uživatelé 1069
  • Články 76

Vítej na novém webu fiat127.cz !

Naše stránky jejichž minulá verze už nesplňovala současné požadavky měly počátek v roce 2001. Už předtím však web Fiat 127 Fan Clubu existoval, jeho podobu si asi dnes už nikdo ani nepamatuje.


Web na kterém právě čtete tento úvodní článek je zpracován na základě redakčního systému Joomla. A co to znamená? Co to přinese jeho členům? Především by měl tento web uživatele vtáhnout více "do hry". Každý člen Fiat 127 Fan Clubu si může spravovat svůj vlastní profil s údaji o svém Fiatu, nebo Fiatech, může sám aktualizovat vlastní fotogalerii a dokonce psát vlastní články, například právě o své sedmě. Propracovanější je diskusní fórum i bazar, které nyní konečně umožňují vyhledávání příspěvků. Pevně věřím, že další výhody najde každý z uživatelů během jeho používání. 

Požadavky na takovou změnu webu se objevovaly už vcelku dávno. Tak proč všechno trvalo tak dlouho a je hotové až dnes? Předně musím uvést, že se neživím jako webmaster, webdesignér, kodér ani programátor. Veškeré aktivity na tomto webu řeším ve volném čase a kdo má dvě malé děti ať sám posoudí kolik volného času lze mít. Proto tvorba tohoto webu trvala tak dlouho, vpodstatě jsem tím strávil mnohem  více času, než bych patrně věnoval renovaci mých Fiatků. Několikrát jsem mezi členy hledal někoho kdo by mi alespoň částečně pomohl, bohužel se nenašel nikdo. Nestěžuju si, jen se snažím ospravedlnit tu dlouhou dobu kdy se nový web připravoval a starý se téměř neaktualizoval.

Rád bych poděkoval několika testovacím jezdcům, kteří hledali a podotýkám, že i našli chyby i nefunkční věci. Jednoho musí zmínit i jmenovitě. MareCZech testování věnoval nejvíce času. A díky svému až "rýpalskému" přístupu pomohl posunout tento web o velký kus vpřed. Veškerý obsah Videogalerie je jeho zásluha. MareCZech - díky!

Prosím každého člena klubu o aktualizaci svého profilu, případně fotogalerie. Pokusím se v brzké době doplnit články o srazech a fotky členských vozů zaslané ke zveřejnění. Každou nefunkční záležitost, chybu, nebo požadavek na změnu mi neváhejte napsat (menu: FanClub->Kontakt). Je mi jasné, že ne všichni budou hned vědět jak postupovat. K tomu slouží článek FAQ - nejčastější dotazy k webu .

Dost tlachání. Vzhůru na to, doufám že vynaložené úsilí bude ku prospěch vám všem.

Mark L.