Přihlásit se

27.sraz Fiat 127 Fan Clubu

27-logo
Kategorie:
Autosraz
Date
4.9.2021
Místo konání:
Veřejné tábořiště Rouchovany - ROUCHOVANY kemp
675 57 Rouchovany
Přátelé, dlouho rozmýšlím jak naložit s letošním srazem. Jelikož se situace a podmínky mění dosti často, nechával jsem rozhodnutí uzrát. Nicméně už je na čase to rozseknout. Letos nebude sraz tak jak ho znáte. Vzhledem k nynější a předpokládané budoucí situaci nebudu posílat či uveřejňovat žádnou oficiální pozvánku. Letos prostě budu v konkrétním čase na konkrétním místě. Kdo chce a nebojí se tak přijede. Uděláme si vyjížďku, vlastní program, ale bez hromadné každoroční návštěvy instituce typu muzeum apod. Cílem vyjížďky může být třeba jen příroda.

Termín

4.-5.9.2021 (budu v kempu od pátku 3.9.)

Místo

Kemp Rouchovany, okr. Třebíč

Stravování

Zatím nerozhodnuto

Ubytování

Chatky, případně stany v kempu

 

Chci přijet: Kdo má zájem přijet nechť se ozve na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a prosím i o sdělení telefonního čísla pro případ nenadálé změny

 

Upozornění: Kemp na svém webu upozorňuje za jakých podmínek je možné se ubytovat ( www.rouchovany.cz/kemp/index.php?p=aktuality ). Správa kempu nemá oprávnění kontrolovat dodržování opatření. Případná kontrola ze strany státních orgánů a následný postih jde na vrub každého z nás.

 
 

Powered by iCagenda